KONST / Litografier / Litografi 15664121
nr 1566 4121
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografi, Signerad, ansikten. Bildmått: 72x52 cm, yttermått inklusive ram: 89x65 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:15:03
19/9 23:09:19
300 kr
24/9 08:37:07
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström